Горещ шоколад Прима Виста на дози
Горещ шоколад Прима Виста на дози
| Производител: | ВИВА АиМ |
| Код на продукта: | Горещ шоколад Прима Виста на дози |
| Наличност: | В наличност |
-
6.14€ (12.01лв)
Горещ шоколад Прима Виста на дози
Горещия шоколад Прима Виста е с по високо съдържание на какао. поради което е характерен с по-горчивият си вкус, именно заради високото съдържаниe на какао, намаленото количество захар и мляко дава усещането за натурален черен шоколад.
Горещият шоколад Прима Виста е напитка състояща се от: какао на прах,захар и мляко .
Изсипете пакетчето шоколад на прах /30гр/ в 150ml грещо мляко и разбъркайте.
Насладете се на получената напитка с нейният вкус, аромат и плътност!!!
ХРАНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА 100g
| Енергийна стойност | 1847kj/441kCal |
| Мазнини | 11.4g |
| от които наситени мастни киселини | 4.7g |
| Въглехидрати | 76.9g |
| от които захари | 69.0g |
| Белтъци | 7.6g |
| Сол | 0.3g |



-265x320.png )



-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
-265x320.jpeg )
